Biatain AG adhesive 15x15cm 5 stuks

Biatain AG adhesive 15x15cm
35,69
39,65
Zelfklevend verband met zilverionen bestemd voor vochtafgevende wonden waarvan de genezing vertraagd wordt door een overbelasting aan bacteriën.
35,69
prijs apotheek:
39,65
-10%
Op voorraad
- Levertermijn 1-3 dagen. Meer info
- Gratis levering mogelijk*
- Beveiligde betaling
Biatain - Ag verbanden zijn polyurethaan schuimverbanden waarin een antibacterieel zilvercomplex homogeen verspreid is over de volledige structuur. Zodra het wondexsudaat in contact komt met het wondverband wordt het zilver in het wondbed vrijgegeven.
Toepassing
Biatain - Ag zilververbanden zijn aangewezen voor matig tot sterk exsuderende wonden (ulcus cruris, decubitus, oppervlakkige tweedegraadsbrandwonden, donorsites, postoperatieve wonden en schaafwonden) met een vertraagde wondgenezing als gevolg van bacteriën of waar risico bestaat op infectie. Biatain - Ag Niet-Adhesief is tevens geïndiceerd voor diabetische voetulcera. Biatain - Ag is geschikt voor gebruik onder compressietherapie.
Witte zijde op de wonde!
Merk | Biatain |
---|---|
Type product | Verbandmateriaal |
Type verbanden | Wondverbanden |
Soort verband | Zilver |
Zelfklevend? | ![]() |
Niet inklevend? | ![]() |