Eucerin Sun Sensitive protect Sun mist dry touch SPF30 Spray 200ml
6 reviews
Eucerin Sun Sensitive protect Sun mist dry touch SPF30
- Levertermijn 1-3 dagen. Meer info
- Gratis levering mogelijk*
- Beveiligde betaling
Een innovatie die: - een oplossing biedt voor de gevoelige huid- gemakkelijk te gebruiken is (aerosol/mist)- niet plakt, transparent, dry touch, extra lichte textuur, verfrissend effect- ideaal is voor gebruik op moeilijk bereikbare zones- geschikt is voor mannen/sporters
Wat je moet weten over zonnebescherming>>
Zonnebescherming.
Gelijkmatig aanbrengen op het lichaam voor de blootstelling aan de zon en regelmatig herhalen.
Alcohol Denat, Butane, Isobutane, Propane, C12-15 Alkyl Benzoate, Homosalate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Cyclomethicone, Glycerin, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Tocopherol, Acrylates Octylacrylamide Copolymer, Aqua, Benzoic Acid, Parfum
Merk | Eucerin |
---|---|
Aflevervorm | Spray |
Gamma | Eucerin Sun |
Type product | Zonnebescherming |
Zonnebescherming voor | Gelaat en lichaam |
Leeftijdscategorie | Voor volwassenen |
Beschermingsfactor | Middel |
Keyword | Beschermend, Zonnebrand |
Geschikt voor vette huid? | ![]() |
Minerale filters? | ![]() |
Waterresistent? | ![]() |
Zonder parabenen? | ![]() |
Zonder parfum? | ![]() |
Geschikt voor gevoelige huid? | ![]() |
Laatste reviews en ervaringen met Eucerin Sun Sensitive protect Sun mist dry touch SPF30
Een fijne spray die je niet teveel uit hoeft te smeren en niet plakt! Ideaal als je lekker aan strand bent.
Ik vind het een geweldige zonnebrand. Hij ruikt fris plakt niet en is eenvoudig aan te brengen. Zeker een aanrader.
Net terug van vakantie en de SPF30 EN SPF50 gekocht. We zijn er erg tevreden over. Plakt niet en je krijgt zeker géén uitslag. Je mag wel maar deeltje per deeltje bespuiten want je kunt moeilijk zien waar je al gespoten hebt en je dan niks meer kunt openwrijven.
Deze spray van Eucerin met factor 30 is ideaal om je mee te beschermen tegen de zon. Het is een transparante mist, die niet plakt en direct droog is na het opbrengen. Ideaal is dat de spray geschikt is voor de gevoelige huid (let wel op: er zit alcohol en parfum in) en dat de spray waterressistent is. De spray ruikt lekker fris en breng je super makkelijk aan. Ik heb hem regelmatig gebruikt de afgelopen periode waarin het vaan 25 tot 30 graden was. Doordat de spray zo makkelijk in gebruik is en niet plakt, merk ik ook dat ik me vaker insmeer en dus beter bescherm.
Dit product is super handig. Je kan het makkelijk in alle richtingen gebruiken, ruikt lekker en trekt onmiddellijk in. Ook de kindjes zijn grote fan.
Ik gebruik hem voor op mijn hoofdhuid,ideaal het verdwijnt als mist je ziet er niks van dus kan ik zonder pet of hoedje niet verbranden