085/016 08 96

Ma - Vr9u - 17u30u (woensdag tot 17u)

Chat met ons

Extrapan bij verrekking Gel 50g

Gel 50g
10,35
Op voorraad
10,35
Geneesmiddel op basis van ibuprofen voor het plaatselijk behandelen van pijn en ontsteking.
Wanneer gebruiken Toon meer>> <<Toon minder

Extrapan ibuprofenum gel behoort tot de groep van de niet-steroïde ontstekingsremmende middelen. Deze geneesmiddelen werken pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.
Extrapan ibuprofenum gel is aangewezen als ondersteunende en symptomatische behandeling van:
- Peesontsteking (tendinitis) van de onderste en de bovenste ledematen.
- Goedaardige kwetsuren, ontstaan bij sport of door ongeval, verrekking, kneuzingen van de spieren en de pezen.

Bijwerkingen Toon meer>> <<Toon minder

Zoals elk geneesmiddel kan Extrapan ibuprofenum gel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken.
In zeldzame gevallen werden huidreacties (droge huid), meestal plaatselijke roodheid, jeuk of een branderig gevoel vastgesteld. Stop in dit geval met het gebruik van dit geneesmiddel. Een verkramping van de spieren rond de luchtpijp (bronchospasme) of een ernstige allergische reactie (anafylactische shock) kan optreden.
Krijgt u veel last van een bijwerking? Of heeft u een bijwerking die niet in deze bijsluiter staat? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.

Samenstelling Toon meer>> <<Toon minder

Welke stoffen zitten er in Extrapan ibuprofenum gel
- De werkzame stof in Extrapan ibuprofenum gel is ibuprofen 5 g.
- De andere stoffen in Extrapan ibuprofenum gel zijn isopropylalcohol – hydroxyethylcellulose – natriumhydroxide – benzylalcohol – gezuiverd water q.s. ad 100 g.

Hoe ziet Extrapan ibuprofenum gel eruit en hoeveel zit er in een verpakking?
Extrapan ibuprofenum gel voor lokale toepassing, tube van 50 g en 100 g.
Het is mogelijk dat niet alle genoemde verpakkingsgrootten in de handel worden
gebracht.

Waarschuwingen Toon meer>> <<Toon minder

Wanneer mag u Extrapan ibuprofenum gel niet gebruiken?
- U bent allergisch voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. Deze stoffen kunt u vinden onder punt 6.
- Als u allergisch bent voor andere geneesmiddelen van dezelfde groep of tegen aspirine.
- Op slijmvliezen of in de ogen.
- Bij zuigelingen en kleine kinderen.
- Op huidletsels waaruit vocht vrijkomt, op eczeem of op wonden.

Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met Extrapan ibuprofenum gel?
- Indien U allergisch bent voor andere ontstekingsremmende middelen die niet afgeleid zijn van cortisone.
- De behandeling moet gestopt worden wanneer er huiduitslag optreedt.
- Als u nog andere geneesmiddelen gebruikt. Gelieve ook de rubriek “Gebruikt u nog
andere geneesmiddelen?” te lezen.
Raadpleeg uw arts indien één van de bovenstaande waarschuwingen voor u van toepassing is, of dat in het verleden is geweest.

Gebruikt u nog andere geneesmiddelen?
Gebruikt u naast Extrapan ibuprofenum gel nog andere geneesmiddelen, of heeft u dat kort geleden gedaan? Vertel dat dan uw arts of apotheker. Dat geldt ook voor geneesmiddelen waar u geen voorschrift voor nodig heeft.
Er zijn geen wisselwerkingen van Extrapan ibuprofenum gel met andere geneesmiddelen bekend.

Waarop moet u letten met eten en drinken?
Wisselwerkingen van Extrapan ibuprofenum gel met voeding zijn tot op heden nog niet voorgekomen.

Zwangerschap en borstvoeding
Wilt u zwanger worden, bent u zwanger of geeft u borstvoeding? Neem dan contact opmet uw arts of apotheker voordat u geneesmiddelen gebruikt.
Extrapan ibuprofenum gel wordt niet aangeraden tijdens de zwangerschap.
Extrapan ibuprofenum gel wordt niet aangeraden tijdens de borstvoeding.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines
Extrapan ibuprofenum gel heeft geen invloed op het besturen van voertuigen en het
gebruik van machines.

Stoffen in Extrapan ibuprofenum gel waarmee u rekening moet houden
Niet van toepassing.

Specificaties Toon meer>> <<Toon minder
Merk Extrapan
Aflevervorm Gel
Type product Geneesmiddel
Aangewezen bij Gewrichtspijn, Spierpijn
Leeftijdscategorie Voor volwassenen
Smaak Zonder smaak
Werkzaam bestanddeel Ibuprofen
Keyword Ontstoken, Pijn, Spieren
Generisch middel? not available
Pijnstillend? available
Toedieningswijze Uitwendig
Zonder kleurstoffen? available
Zonder suiker? available

Extrapan bij verrekking is een geneesmiddel. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter. Bewaar dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen. Bewaar de bijsluiter, deze bevat belangrijke informatie voor jou. Vraag raad aan je arts of apotheker. Bij het optreden van bijwerkingen, raadpleeg je huisarts. Geneesmiddelen mogen niet teruggenomen worden.
Nota: bij homeopathische geneesmiddelen is niet altijd een bijsluiter beschikbaar.