Nuxe Super Serum [10] Serum 30ml
Serum 30ml

Nuxe Super Serum [10]
Serum 30ml
63,99
79,99
promo
van 28/02/2023 tot 31/03/2023 (of tot einde van voorraad in promotie)
Op voorraad
63,99
prijs apotheek:
79,99
Je bespaart: -16,00
-20%
- Gratis levering bij bestelling 2 stuks
- Bestel voor 12:00, overmorgen geleverd
- Stel je vragen aan de apotheker
Universeel anti-ageing serum op basis van natuurlijk hyaluronzuur verrijkt met microbolletjes van gefractioneerde plantaardige oliën. Ter stimulatie van het jeugdigheidsmechanisme van de huid, voor een verjongende werking. Corrigeert rimpels en vlekken en verstevigt de huid.
De vrucht van de samensmelting van de expertises van het NUXE Laboratorium binnen het domein van de plantaardige oliën en anti-ageingproducten, Dit serum met natuurlijk hyaluronzuur, werd verrijkt met duizenden microbolletjes van gefractioneerde plantaardige oliën. Het stimuleert de jeugdigheidsmechanismen van de huid, voor een buitengewone, verjongende werking.
Vanaf de eerste druppels lijkt de huid getransformeerd. Ze is strak, voller en straalt.
In enkele weken tijd, een bewezen anti-ageing werking: rimpels en lijntjes zijn vervaagd, 84% van de vrouwen vindt haar huid strakker en 71% vindt haar huid steviger. Vlekken zijn gecorrigeerd en 81% van de vrouwen vindt hun teint egaler.
Een verjongende werking en een ultiem genot dankzij de perfecte combinatie van 2 texturen – gel en microbolletjes, en het subtiele parfum met plantaardige accenten.
Anti-ageing concentraat.
's morgens en/of 's avonds een halve pipet aanbrengen op gelaat, hals en decolleté, voor de gewone routine.
95% natuurlijke ingrediënten: natuurlijk hyaluronzuur, plantaardige oliën, plantaardig complex van edelweiss.
Aqua/water, glycerin, caprylic/capric triglyceride, betaine, propanediol, niacinamide, pentylene glycol, 1,2-hexanediol, coco-caprylate/caprate, castor* oil/ipdi copolymer, leontopodium alpinum callus culture extract, carbomer, caprylyl glycol, parfum/fragrance, citric acid, sodium hydroxide, hyaluronic acid, trisodium ethylenediamine disuccinate, sodium hyaluronate, passiflora incarnata extract, alcaligenes polysaccharides, benzyl alcohol, xanthan gum, dehydroacetic acid [n4601/a]. * dérivé d’huile de ricin.
Merk | Nuxe |
---|---|
Aflevervorm | Serum |
Gamma | Nuxe Super serum |
Type product | Verzorgingsproduct |
Gelaatsverzorging | Aanvullend |
Verzorging van | Decolleté, Gelaat |
Verzorging of reiniging | Verzorging |
Huidtype | Normale huid |
Doelgroep | Vrouw |
Beschermingsfactor | ![]() |
Met UVB filters | ![]() |
Getint? | ![]() |
Met UVB & UVA filters | ![]() |
Couperose? | ![]() |
Psoriasis, schilferige huid? | ![]() |
Antirimpel? | ![]() |
Lifting? | ![]() |
Zonder parabenen? | ![]() |
Zonder parfum? | ![]() |
Hydraterend? | ![]() |
Geschikt voor gevoelige huid? | ![]() |
Eczeem, atopische huid? | ![]() |
Pigmentvlekken? | ![]() |
Meest gestelde vragen
over Nuxe Super Serum [10]