085/016 08 96

Ma - Vr9u - 18u

Momenteel niet bereikbaar

Panadol Plus Tabletten 20 stuks

Tabletten 20 stuks
4,86
Op voorraad
4,86
Geneesmiddel op basis van paracetamol in combinatie met coffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.
Wanneer gebruiken Toon meer>> <<Toon minder

Pijn, hoofdpijn en koorts.

Hoe gebruiken Toon meer>> <<Toon minder

Volwassenen en kinderen ouder dan 15 jaar : 
- 1 à 2 tabletten per inname, niet meer dan 6 tabletten per dag.
• Niet meer dan 6 tabletten per dag nemen
• Respecteer een interval van minimaal 4 uur tussen twee innamen. 
• De behandeling dient zo kort mogelijk te zijn; de duur van de behandeling mag de periode waarin de symptomen optreden niet overschrijven.

Samenstelling Toon meer>> <<Toon minder

Paracetamol 500mg, coffeïne 65mg

Specificaties Toon meer>> <<Toon minder
Merk Panadol
Aflevervorm Tabletten
Type product Geneesmiddel
Leeftijdscategorie Voor volwassenen
Werkzaam bestanddeel Coffeïne, Paracetamol
Generisch middel? not available
Geschikt voor gevoelige maag? available
Toedieningswijze Oraal
Zonder kleurstoffen? available
Zonder suiker? available

Panadol Plus is een geneesmiddel. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter. Bewaar dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen. Bewaar de bijsluiter, deze bevat belangrijke informatie voor jou. Vraag raad aan je arts of apotheker. Bij het optreden van bijwerkingen, raadpleeg je huisarts.
Nota: bij homeopathische geneesmiddelen is niet altijd een bijsluiter beschikbaar.